Dlaczego warto zamieszkać na Białołęce

warwasza

Obecnie coraz więcej ludzi traktuje mieszkania jak swego rodzaju inwestycję finansową. Są jednak i tacy, którzy chcą taki zakup traktować, jak wkład w lepsze warunki do życia dla siebie i swoich najbliższych. Patrząc pod tym kątem, warto przyjrzeć się ofercie nieruchomości na Białołęce.

Zielona Białołęka jest dzielnicą usytuowaną na północnym wschodzie Warszawy, zrastającą się z Nieporętem i Makarami. Ma swoje naturalne granice: od południa biegnie Trasa Toruńska, od strony zachodniej linie kolejowe, a także Kanał Królewski. Białołęka wyróżnia się na tle innych dzielnic Warszawy tym, że powstaje tutaj najwięcej osiedli mieszkaniowych. Oferta jest skierowana do osób, które chcą skorzystać z rządowego dofinansowania dla młodych mdm białołęka. Zostały już oddane do użytku osiedla: Lykke, Park Światowida, Osiedle Szczupacza, Bliski Tarchomin, Osiedle Ostródzka, Palladium, Osiedle Tulipany i Osiedle Fleminga 33. W budowie pozostaje wciąż dziewięć innych osiedli, co tylko pokazuje, z jakim rozmachem rozwija się ta część Warszawy.

Nowe mieszkania na Białołęce kojarzą się z nowoczesną architekturą, której cechą charakterystyczną jest geometria przestrzenna. Przykładem jest osiedle Margerytka składające się z dwóch ogrodzonych budynków wielorodzinnych. Różna wysokość kondygnacji przekłada się na interesującą kubaturę zwieńczoną dużymi oknami, loggiami i tarasami. Największym atutem osiedla poza funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń jest doskonała lokalizacja. Budynki znajdują się bowiem w pobliżu Mostu Północnego i Trasy Toruńskiej.

Przeglądając mieszkania na sprzedaż warszawa białołęka, można zatrzymać się na dłużej przy osiedlu Lykke. Trzy kameralne budynki mogą zachwycić tych, których pociąga skandynawska architektura i zdrowy tryb życia. Duża wolna przestrzeń jest idealna do spędzania wolnego czasu na przykład na jeździe na rowerze, czy na długich spacerach. Ci, którzy poszukują jasnych kawalerek lub większych rodzinnych apartamentów, z pewnością się nie rozczarują, wybierając jeden z lokali na tym osiedlu.

Dodaj komentarz